Čas na serveru 07:58:40

Josef Špaček
Paganini

Id: 220110

Paganini

  •  / Paganini / Josef Špaček
  •  / Paganini / Josef Špaček
  •  / Paganini / Josef Špaček

patinovaný bronz, celková výška 36,5 cm, značeno a datováno na podstavci

zobrazeno: 2453x

Vyvolávací cena:
1 800

13 500