Čas na serveru 13:07:16

Josef Štefan Maleček
Čertovka

Id: 145603

Čertovka

  •  / Čertovka / Josef Štefan Maleček

olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3146x

Vyvolávací cena:

3 700