Čas na serveru 23:53:22

Josef Štefan Maleček
Malostranské náměstí

Id: 250601

Malostranské náměstí

  •  / Malostranské náměstí / Josef Štefan Maleček

olej/plátno, rozměr 105 x 92 cm, značeno vpravo dole, datováno 1942, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 6148x

Vyvolávací cena:
2 800

34 000

Příhozy: 67