Čas na serveru 10:24:19

Josef Štefan Maleček
Malostranské náměstí

Id: 250601

Malostranské náměstí

  •  / Malostranské náměstí / Josef Štefan Maleček

olej/plátno, rozměr 105 x 92 cm, značeno vpravo dole, datováno 1942, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 1993x

Vyvolávací cena:
2 800

22 000

2020,06-1,22,19,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 55