Čas na serveru 17:00:11

Josef Štefan Maleček
Národní divadlo

Id: 15006

Národní divadlo

  •  / Národní divadlo / Josef Štefan Maleček

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3175x

Vyvolávací cena:
2 200

3 800