Čas na serveru 23:28:34

Josef Štefan Maleček
Pohled z Karlova mostu

Id: 160209

Pohled z Karlova mostu

  •  / Pohled z Karlova mostu / Josef Štefan Maleček

olej/plátno, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1050x

Vyvolávací cena:

3 800