Čas na serveru 00:22:14

Josef Štefan Maleček
Pražský motiv

Id: 182402

Pražský motiv

  •  / Pražský motiv / Josef Štefan Maleček

olej/lepenka, rozměr 39 x 58 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1418x

Vyvolávací cena: