Čas na serveru 01:22:00

Josef Stegl
Tetschen

Id: 100509

Tetschen

  •  / Tetschen / Josef Stegl
  •  / Tetschen / Josef Stegl
  •  / Tetschen / Josef Stegl

olej/plátno, rozměr 53 x 67 cm, signováno vlevo dole, datováno 33, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně čištěn

zobrazeno: 4627x

Vyvolávací cena:

16 000