Čas na serveru 10:52:35

Josef Štolovský
Alej

Id: 186302

Alej

  •  / Alej / Josef Štolovský
  •  / Alej / Josef Štolovský
  •  / Alej / Josef Štolovský
  •  / Alej / Josef Štolovský

olej/plátno/karton, rozměr 64 x 49 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1231x

Vyvolávací cena:
1 800