Čas na serveru 22:46:59

Josef Štolovský
Alej

Id: 186302

Alej

  •  / Alej / Josef Štolovský
  •  / Alej / Josef Štolovský
  •  / Alej / Josef Štolovský
  •  / Alej / Josef Štolovský

olej/plátno/karton, rozměr 64 x 49 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1291x

Vyvolávací cena:
1 800