Čas na serveru 21:44:57

Josef Štolovský
Na chmelu

Id: 84603

Na chmelu

  •  / Na chmelu / Josef Štolovský

olej/plátno/karton, rozměr 39 x 64 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1967x

Vyvolávací cena:

10 500