Čas na serveru 23:59:50

Josef Štolovský
O. Bubeníček při práci ve Volyni

Id: 115821

  •  / O. Bubeníček při práci ve Volyni / Josef Štolovský

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 25,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1936x

Vyvolávací cena:

7 000