Čas na serveru 21:10:34

Josef Štolovský
Od Loun

Id: 449105

Od Loun

  •  / Od Loun / Josef Štolovský
  •  / Od Loun / Josef Štolovský
  •  / Od Loun / Josef Štolovský
  •  / Od Loun / Josef Štolovský

olej/překližka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, na zadní straně pozůstalostní razítko

zobrazeno: 611x

Vyvolávací cena:

9 500