Čas na serveru 20:59:08

Josef Štolovský
Procházka ve Stromovce

Id: 45805

Procházka ve Stromovce

  •  / Procházka ve Stromovce / Josef Štolovský

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, původní stav, doporučeno čistit

zobrazeno: 2309x

Vyvolávací cena:

16 500