Čas na serveru 22:49:27

Josef Štolovský
Rozkvetlý strom

Id: 213403

Rozkvetlý strom

  •  / Rozkvetlý strom / Josef Štolovský

olej/plátno/deska, rozměr viditelný 43 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1543x

Vyvolávací cena:

2 300