Čas na serveru 18:38:35

Josef Štolovský
Stará chalupa

Id: 213404

Stará chalupa

  •  / Stará chalupa / Josef Štolovský

olej/plátno/překližka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1464x

Vyvolávací cena:

4 300