Čas na serveru 22:31:18

Josef Štolovský
Stará chalupa

Id: 213404

Stará chalupa

  •  / Stará chalupa / Josef Štolovský

olej/plátno/překližka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1497x

Vyvolávací cena:

4 300