Čas na serveru 21:14:51

Josef Štolovský
U rozkvetlého stromu

Id: 270204

U rozkvetlého stromu

  •  / U rozkvetlého stromu / Josef Štolovský

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, na zadní straně pohlednice s motivem obrazu,po

zobrazeno: 1723x

Vyvolávací cena:

5 600