Čas na serveru 06:30:22

Josef Štolovský
U rozkvetlého stromu

Id: 270204

U rozkvetlého stromu

  •  / U rozkvetlého stromu / Josef Štolovský

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, na zadní straně pohlednice s motivem obrazu,po

zobrazeno: 130x

Vyvolávací cena:

1 800

2020,10-1,05,19,35,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu