Čas na serveru 21:34:45

Josef Štolovský
U rybníka

Id: 213402

U rybníka

  •  / U rybníka / Josef Štolovský

olej/plátno/překližka, rozměr 50 x 69 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1381x

Vyvolávací cena: