Čas na serveru 21:09:04

Josef Štolovský
Výmlat

Id: 213408

Výmlat

  •  / Výmlat / Josef Štolovský
  •  / Výmlat / Josef Štolovský
  •  / Výmlat / Josef Štolovský
  •  / Výmlat / Josef Štolovský
  •  / Výmlat / Josef Štolovský
  •  / Výmlat / Josef Štolovský

olej/plátno, rozměr 74 x 94 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, poškozená malba

zobrazeno: 1341x

Vyvolávací cena:
1 200

5 100