Čas na serveru 15:02:20

Josef Štolovský
Výmlat

Id: 213408

Výmlat

  •  / Výmlat / Josef Štolovský
  •  / Výmlat / Josef Štolovský
  •  / Výmlat / Josef Štolovský
  •  / Výmlat / Josef Štolovský
  •  / Výmlat / Josef Štolovský
  •  / Výmlat / Josef Štolovský

olej/plátno, rozměr 74 x 94 cm, značeno vlevo dole, značně poškozený rám, poškozená malba

zobrazeno: 1294x

Vyvolávací cena:
1 200

5 100