Čas na serveru 17:07:55

Josef Strnad
Chodky na cestě

Id: 121207

Chodky na cestě

  •  / Chodky na cestě / Josef Strnad

olej/plátno, rozměr 70 x 51 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, obraz v dobrém stavu

zobrazeno: 2333x

Vyvolávací cena: