Čas na serveru 11:33:41

Josef Strnad
Na louce

Id: 111805

Na louce

  •  / Na louce / Josef Strnad
  •  / Na louce / Josef Strnad
  •  / Na louce / Josef Strnad

olej/plátno, rozměr 69 x 74 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně restaurován

zobrazeno: 1605x

Vyvolávací cena:

15 500