Čas na serveru 13:33:42

Josef Strnad
Pod chodským nebem

Id: 243603

Pod chodským nebem

  •  / Pod chodským nebem / Josef Strnad

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, štítky na zadní straně

zobrazeno: 2693x

Vyvolávací cena:
1 800

19 000

Příhozy: 55