Čas na serveru 17:19:51

Josef Sudek
Socha jezdce

Id: 227402

Socha jezdce

  •  / Socha jezdce / Josef Sudek

fotografie, rozměr 21,8 x 15,7 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně , volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1000x

Vyvolávací cena: