Čas na serveru 19:39:44

Josef Sudek
Tanečnice

Id: 216303

Tanečnice

  •  / Tanečnice / Josef Sudek
  •  / Tanečnice / Josef Sudek
  •  / Tanečnice / Josef Sudek
  •  / Tanečnice / Josef Sudek

fotografie, rozměr 24 x 18 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popis motivu tanečnice Taťána Peksová (Jašková), ve spodní části fotografie potvrzení originality od Dr. Anny Fárové, volně loženo, nerámováno, v horní části poškození viz foto

zobrazeno: 1774x

Vyvolávací cena:

10 500