Čas na serveru 20:06:16

Josef Sudek
Zátiší

Id: 48103

Zátiší

  •  / Zátiší / Josef Sudek
  •  / Zátiší / Josef Sudek
  •  / Zátiší / Josef Sudek

bromostříbrná fotografie, rozměr ve výřezu 13,5 x 9 cm, signováno dole, datováno 60, na zadní straně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3557x

Vyvolávací cena:

9 500