Čas na serveru 17:40:48

Josef Svoboda
Benátky

Id: 1037

Benátky

  •  / Benátky / Josef  Svoboda
  •  / Benátky / Josef  Svoboda
  •  / Benátky / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr plátna 90 x 90 cm, signováno vpravo dole Jos Svoboda, obraz značně zašpiněn, rám poškozen a přetřen

zobrazeno: 4440x

Vyvolávací cena:
14 000

60 000