Čas na serveru 08:32:10

Josef Svoboda
Benátky

Id: 476702

Benátky

  •  / Benátky / Josef  Svoboda
  •  / Benátky / Josef  Svoboda
  •  / Benátky / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1713x

Vyvolávací cena:

25 000

2024,03-1,05,20,14,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu