Čas na serveru 20:39:54

Josef Svoboda
Benátky

Id: 476702

Benátky

  •  / Benátky / Josef  Svoboda
  •  / Benátky / Josef  Svoboda
  •  / Benátky / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 3345x

Vyvolávací cena:

125 000

Příhozy: 104