Čas na serveru 07:06:37

Josef Svoboda
Bretaňští rybáři

Id: 384401

Bretaňští rybáři

  •  / Bretaňští rybáři / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 6202x

Vyvolávací cena:

125 000

Příhozy: 104