Čas na serveru 03:15:56

Josef Svoboda
Bretanští rybáři

Id: 413502

Bretanští rybáři

  •  / Bretanští rybáři / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 5510x

Vyvolávací cena:

53 000