Čas na serveru 23:46:05

Josef Svoboda
Bretanští rybáři

Id: 87801

Bretanští rybáři

  •  / Bretanští rybáři / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vpravo dole, malba lehce poškozena, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2988x

Vyvolávací cena:
15 000

40 000