Čas na serveru 08:42:36

Josef Svoboda
Dívčí akt

Id: 220101

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Josef  Svoboda
  •  / Dívčí akt / Josef  Svoboda
  •  / Dívčí akt / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 80 x 65 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 7654x

Vyvolávací cena:
7 000

15 500