Čas na serveru 23:51:48

Josef Svoboda
Dívčí akt

Id: 220101

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Josef  Svoboda
  •  / Dívčí akt / Josef  Svoboda
  •  / Dívčí akt / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 80 x 65 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 6967x

Vyvolávací cena:
7 000

15 500