Čas na serveru 05:57:20

Josef Svoboda
Dubrovník

Id: 68705

Dubrovník

  •  / Dubrovník / Josef  Svoboda
  •  / Dubrovník / Josef  Svoboda
  •  / Dubrovník / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav

zobrazeno: 2092x

Vyvolávací cena:

34 000