Čas na serveru 10:48:06

Josef Svoboda
Mostar

Id: 70701

Mostar

  •  / Mostar / Josef  Svoboda
  •  / Mostar / Josef  Svoboda
  •  / Mostar / Josef  Svoboda
  •  / Mostar / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 3275x

Vyvolávací cena:

54 000

Příhozy: 58