Čas na serveru 05:10:01

Josef Svoboda
Na moře

Id: 208301

Na moře

  •  / Na moře / Josef  Svoboda
  •  / Na moře / Josef  Svoboda
  •  / Na moře / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené dekorativní rámování, obraz ve stavu viz foto

zobrazeno: 3806x

Vyvolávací cena:
10 000

27 000

2019,11-1,12,21,02,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu