Čas na serveru 09:07:58

Josef Svoboda
Na moře

Id: 208301

Na moře

  •  / Na moře / Josef  Svoboda
  •  / Na moře / Josef  Svoboda
  •  / Na moře / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozené dekorativní rámování, obraz ve stavu viz foto

zobrazeno: 6346x

Vyvolávací cena:
10 000

50 000