Čas na serveru 00:03:58

Josef Svoboda
Na pastvě

Id: 516

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Josef  Svoboda
  •  / Na pastvě / Josef  Svoboda
  •  / Na pastvě / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr plátna 96 x 65 cm, signováno vpravo dole, původní stav

zobrazeno: 1997x

Vyvolávací cena:
9 700

9 700

29.8.2013, 20:42:00

29.8.2013 20:37 9 700 Kč