Čas na serveru 09:43:15

Josef Svoboda
Na poli

Id: 262401

Na poli

  •  / Na poli / Josef  Svoboda
  •  / Na poli / Josef  Svoboda
  •  / Na poli / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vlevo dole, drobná poškození v malbě, dekorativně rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3073x

Vyvolávací cena:

29 000