Čas na serveru 23:34:00

Josef Svoboda
Odpočinek na břehu

Id: 476701

Odpočinek na břehu

  •  / Odpočinek na břehu / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 1822x

Vyvolávací cena:

21 000