Čas na serveru 15:31:48

Znalec na telefonu 602 308 275

Josef Svoboda
Po rybolovu

Id: 28303

Po rybolovu

  •  / Po rybolovu / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, odborně čištěno, otluky na rámu

zobrazeno: 4587x

Vyvolávací cena:
14 000

47 000