Čas na serveru 22:51:53

Josef Svoboda
Podzim na horách

Id: 179001

Podzim na horách

  •  / Podzim na horách / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, poškozený nový rám, obraz na několika místech drobně protržen

zobrazeno: 1041x

Vyvolávací cena:
3 800

21 000