Čas na serveru 00:36:00

Josef Svoboda
Podzim v oboře

Id: 301505

Podzim v oboře

  •  / Podzim v oboře / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 53 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1349x

Vyvolávací cena:

13 750