Čas na serveru 00:45:31

Josef Svoboda
Podzimní motiv

Id: 165506

Podzimní motiv

  •  / Podzimní motiv / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 66 x 96 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1505x

Vyvolávací cena:

10 000