Čas na serveru 04:11:55

Josef Svoboda
Podzimní pastva

Id: 42830

Podzimní pastva

  •  / Podzimní pastva / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 96 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2041x

Vyvolávací cena:

13 505