Čas na serveru 13:19:47

Josef Svoboda
Pohled na Pražský hrad

Id: 89401

Pohled na Pražský hrad

  •  / Pohled na Pražský hrad / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na malbě, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 1354x

Vyvolávací cena:

7 000