Čas na serveru 10:41:18

Josef Svoboda
Pražské panorama

Id: 140302

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 120 x 90 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, na několika místech poškozená malba, značně znečištěno

zobrazeno: 910x

Vyvolávací cena:

9 000