Čas na serveru 16:59:16

Josef Svoboda
Při koupeli

Id: 63401

Při koupeli

  •  / Při koupeli / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 88 x 88 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3611x

Vyvolávací cena:

18 500