Čas na serveru 21:06:08

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 1646

Rybáři

  •  / Rybáři / Josef  Svoboda
  •  / Rybáři / Josef  Svoboda
  •  / Rybáři / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr plátna 89 x 89 cm, signováno vpravo dole, oděrky na malbě i rámu, původní stav

zobrazeno: 2940x

Vyvolávací cena:
15 000

29 000