Čas na serveru 01:01:15

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 446701

Rybáři

  •  / Rybáři / Josef  Svoboda
  •  / Rybáři / Josef  Svoboda
  •  / Rybáři / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr cca 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, místy krakelovaná malba, v minulosti restaurováno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 714x

Vyvolávací cena:

86 000

Příhozy: 66