Čas na serveru 02:47:57

Znalec na telefonu 602 308 275

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 30601

Rybáři

  •  / Rybáři / Josef  Svoboda
  •  / Rybáři / Josef  Svoboda
  •  / Rybáři / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 100 x 150 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, otluky na rámu, doporučeno restaurovat, původní stav

zobrazeno: 2518x

Vyvolávací cena:
15 000

120 000

Příhozy: 88