Čas na serveru 08:25:27

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 30601

Rybáři

  •  / Rybáři / Josef  Svoboda
  •  / Rybáři / Josef  Svoboda
  •  / Rybáři / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 100 x 150 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, otluky na rámu, doporučeno restaurovat, původní stav

zobrazeno: 5701x

Vyvolávací cena:
15 000

120 000

Příhozy: 88