Čas na serveru 00:38:20

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 165601

Rybáři

  •  / Rybáři / Josef  Svoboda
  •  / Rybáři / Josef  Svoboda
  •  / Rybáři / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, malba v původním stavu viz foto

zobrazeno: 1762x

Vyvolávací cena:
11 000

78 000

Příhozy: 69