Čas na serveru 03:37:43

Josef Svoboda
Rybáři při západu slunce

Id: 204901

Rybáři při západu slunce

  •  / Rybáři při západu slunce / Josef  Svoboda

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr cca 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, plátno zvlněno, malba opadaná, stav viz foto, dekorativně adjustováno, poškozený rám

zobrazeno: 2293x

Vyvolávací cena:

56 555

Příhozy: 64