Čas na serveru 01:56:48

Josef Svoboda
Rybáři u mola

Id: 186902

Rybáři u mola

  •  / Rybáři u mola / Josef  Svoboda

olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1982x

Vyvolávací cena:

17 000