Čas na serveru 10:41:17

Josef Svoboda
Rybáři v příboji

Id: 309802

Rybáři v příboji

  •  / Rybáři v příboji / Josef  Svoboda

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, odborně čištěno, mírně nesedí v rámu, poškozený rám

zobrazeno: 1203x

Vyvolávací cena:
9 000

31 000